GRÉCKOKATOLÍCKA   CIRKEV  ZALUŽICE

Rok 2011 – 2020

Matrika pokrstených – zosobášených – zosnulých v rokoch 2011 – 2020.

2011

Krst

  1. Rita Kolesárová, E-2011
  2. Miroslav Rastislav Urban
  3. Katarína Jenčíková

Sobáš

Pohreb

  1. Jozef Sidun
  2. Ludevít Chromý
  3. František Mihok
  4. Ivan Čukalovský
  5. Anna Kuzmová
  6. Anton Šepeľák
2012
Krst
  1. Ella Mária Lancko
  2. Juraj Čarný
  3. Maxim Šatník
  4. Michal Šimon Dudič
Sobáš
  1. Martin Petráš a Andrea Majerová
  2. Pavol Argaláš a Anna Pirčová
Pohreb
  1. Kvetoslava Figľarová
  2. Alžbeta Gregová
  3. Zoltán Žobrák
  4. Anna Balažová
  5. Anna Vasiľová
  6. Michal Šafin ml.
  7. František Ranič
  8. Anna Ilkaničová
  9. Mária Čechová
2013
Krst
  1. Gabriel Paulina
  2. Michal Procházka , E-2013
  3. Filip Šimko
  4. René Kolesár
  5. Filip peter Hričina
  6. Emily Kaťuchová
  7. René Hubler
  8. Eden Leon Bigiarini
  9. Timothy Martin Petráš
  10. Lota Lujza Urbanová
  11. Alex Szabo
  12. Nikola Šotkovská
  13. Tatiana Banová
  14. Miroslav Bano
  15. Ivana Onderová
  16. Maroš Hurajt
Sobáš
  1. Ing. Michal Kozák a Ing. Arch. Michala Bašová
  2. Gabriel Michal Paulina – Alžbeta Girmanová
Pohreb
  1. Juraj Fedor
  2. Alena Hoľanová
  3. Július Vojník
  4. Anna Kalajová
2014
Krst
  1. Alexander Banom
  2. Christine Harman
  3. Jakub Bojkun
  4. Matúš Senič
  5. Jakub Senič
  6. Dominika Smutná-Dragúňová
  7. Yasminka Hesham Saleh
  8. Mia Mikulová
  9. Peter Vasiľ
  10. Hana Kuševová
  11. Marco Hacio
  12. Veronika Štovková
  13. Matej Vasiľ
  14. Simon Kandráč
Sobáš
  1. Ing. Peter Baláž a Ing. Zuzana Krajňáková
  2. Ing. Ján Vasiľ a Ing. Ivana Pálešová PhD.
  3. Jaroslav Vasiľ a Veronika Gondová
Pohreb
  1. Mária Haciová
  2. Ján Timočko
  3. Kvetoslava Gazdočková
  4. Ignác Trembuľák
  5. Anna Berešová – Gubíková
  6. Anna Čižmárová
  7. Marta Fedorová

2015

Krst
  1. Veronika Cholewová
  2. Lillien Kušnírová
  3. Juraj Bogdaník
  4. Jakub Fic
  5. Patrik Piruch
  6. Nina Boldišová
  7. Alexandra Hreňková
  8. Oliver Dobranský
  9. Alexander Ján Dudič
  10. Ondrej Hričina
  11. Michael Sabolčík
  12. Oleg Soročina
  13. Mustafa Patrik Atak
  14. Sebastián Sloboda
  15. Dorota Takáčová
Sobáš
  1. Bc. Marián Ondo a Mgr. Veronika Cholewová
  2. Ing. Marián Dorič a Mgr. Katarína Novotná
Pohreb
  1. Jiři Čižmár
  2. Anna Vankuličová
  3. Miloš Kušnír
  4. Milan Kukrák
  5. Ján Fedor
  6. Mária Kuchárová r. Kučerová

2016

Krst

  1. René David
  2. Ellie Šimková
  3. Matej Fic
  4. Viktória Špilková
  5. Michal Farkašovský
  6. Martin Pajtaš
  7. Mathias Jakub
  8. Michaela Gavulová
  9. Michaela Onderová

Sobáš

Pohreb

  1. Anna Davidová r. Gulová
  2. Ing. Eduard Vasiľ
  3. Pavol Gavaj
  4. Mária Činčárová
  5. Mária Čukalovská
  6. Milan Banom
  7. Kvetoslava Hoľanová

2017

Krst

  1. Juraj Štovka
  2. Ján Sejna
  3. Tamina-Mária Puľaková
  4. Milan Hreha
  5. Timotej Soročina
  6. Peter Onder
  7. Ema Kuševová
  8. Mathias Kmec
  9. Bianka Gazdočková
  10. Juraj Varga
  11. Kristína Ondrejová
  12. Katarína Vasiľová
  13. Liana Gajdošová
  14. Juraj Šabak
  15. Richard Čuchran
  16. Šimon Senič
  17. Zara Toder

Sobáš

  1. Milan Hreha a Veronika Smrigová
  2. Dominik Plutko a Karin Velčíková

Pohreb

  1. Václav Čárny
  2. Mária Mikulová r. Čižmárová
  3. Mária Kizivatová
  4. Zuzana Vasiľová
  5. Cyril Motyčka
  6. Mária Berešová r. Krivá

2018

Krst

  1. Hugo Dorič
  2. Peter Klacik
  3. Richard Pavliščák
  4. Matúš Kaľnanín
  5. Vanesa Kosťová
  6. Amelia Anna Gliganič
  7. Nicolas Sloboda
  8. Olivia Mackenzie Hreňo
  9. Andrej Bano
  10. Silvia Jurcka

Sobáš

  1. Pavol Moroz a Nikola Pinkošová
  2. Matúš Švitký a Veronika Mitrová
  3. Miloš Dolinič a Katarína Vasiľová

Pohreb

  1.  Anna Sabadošová
  2. Milan Bereš
  3. Michal Novák
  4. Ľudmila Doričová r. Gulová
  5. Oľga Morozová r. Fenčíková

2019

Krst

  1. Richard Getlik
  2. Andrea Seňková
  3. Liliana Švitká
  4. Marko Hamorský
  5. Hugo Pham Dinh
  6. Oliver Koščák
  7. Rita Osif
  8. Matej Onder
  9. Viktoria Farkašová
  10. Jakub Gaľatko

Sobáš

  1. Slavomír Bali-Jenčík (Hura) a Jana Hrušková

Pohreb

  1. Michal Šafin
  2. Zuzana Markovičová
  3. Mária Babiková
  4. Pavol Senič
  5. Ján Kosegi

2020

Krst

  1. Alex Kmec
  2. Natália Kolesárová
  3. Emma Kurejová
  4. Samuel Špirko
  5. Silvio Miško
  6. Jakub Varga
  7. Gabriela Kosťová
  8. Slavena Gombošová
  9. Dominik Tancoš
  10. Nina Viera Šoltésová
  11. Zdenko Čičák
  12. Veronika Bojkunová

Sobáš

  1. Marek Šoltés a Viera Chvostáčová
  2. Vladimír Varga a Katarína Hančovská
  3. MUDr. Martin Homrok a MUDr. Radka Bajužiková

Pohreb

  1. Cyril Vasiľ
  2. Albína Šepeľaková
  3. Anna Sekletárová
  4. Anna Sabová

 

 

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *